Kancelářská technika 

Laminace
 

Laminování zajistí profesionální vzhled a dlouhodobou, spolehlivou ochranu Vašich dokumentů před politím nebo jakýmkoli jiným poškozením. Šetří čas i náklady spojené s opakovanou výrobou tiskovin a umožňuje důstojnou reprezentaci Vaší firmy.

 

  Laminátory
Laminovací stroje nové generace od nejjednodušších až po profesionální stroje pro celodenní nasazení. Od několika zalaminovaných dokumentů až po více jak 100 formátů A3 za hodinu.
 
 
  Spotřební materiál
Spotřební materiál nabízí různé velikosti laminovacích kapes (od 60x91mm do A2), různé síly fólií a jejich různé provedení (lesklé, matné a samolepící). Dále jsou k dispozici doplňky (prosekávací kleště a klipsy).

 

Spotřební materiál
 

Spotřební materiál nabízí různé velikosti laminovacích kapes, různé síly fólií a jejich různé provedení (lesklé, matné, samolepící). Dále jsou k dispozici doplňky.

 

  Lamin. folie
Průhledné laminovací fólie EZLOAD pro nestandardní formáty
 
 
  Lamin. kapsy CARD
Laminovací kapsy o rozměrech menších než A7. Vhodné pro laminování rozměrů jako jsou kreditní karty, vizitky, malé kalendáříky a pod.
 
 
  Lamin. kapsy A7
Laminovací kapsy o rozměru A7 (80x111mm).
 
 
  Lamin. kapsy A6
Laminovací kapsy o rozměru A6 (111x154mm).
 
 
  Lamin. kapsy A5
Laminovací kapsy o rozměru A5 (154x216mm).
 
 
  Lamin. kapsy A4
Laminovací kapsy o rozměru A4 (216x303mm).
 
 
  Lamin. kapsy A3
Laminovací kapsy o rozměru A3 (303x426mm).
 
 
  Lamin. kapsy A2
Laminovací kapsy o rozměru A2 (426x600mm).
 
 
Kleště, klipsy
Kleště a klipsy umožňují profesionální vysekávání otvorů do zalaminovaných dokumentů a následné připevnění klipsy pro zavěšení.
 
 
  Ochranné obálky
Ochranné obálky při laminovacím procesu zajišťují vysokou ochranu proti poškození dokumentu a znečištění stroje.
Kroužkové vazače
 

Kroužkové vazače nabízí kompletaci dokumentů do klasické kroužkové vazby. Je možný výběr mezi plastovými i drátěnými hřbety. Rozteč vazby lze volit mezi 9/16\" (21 otvorů na A4) a 3:1 (34 otvorů na A4).

 

  Pro plastové hřbety
Kroužkové vazače pro plastové hřbety o rozteči vazby 9/16\" (21 otvorů na A4). Vazbu lze opakovaně rozebírat. Hřbety v bílém, černém i barevném provedení. Přední strany čiré či barevné. Zadní strany v různých gramážích, barvách a provedení.
 
 
  Pro drátěné hřbety
Kroužkové vazače pro drátěné hřbety o rozteči vazby 9/16\" (21 otvorů na A4) a 3:1 (34 otvorů na A4). Drátěná vazba je nerozebíratelná. Drátěné hřbety v bílém a černém provedení. Přední strany čiré či barevné. Zadní strany v různých gramážích, barvách a provedení.
 
 
  Pro plastové  i drátěné hřbety
Vazače, které dokáží vázat dokumenty do plastových i drátěných hřbetů a využít tak výhod obou typů kroužkové vazby. Některé tyto vazače zvládnou i více roztečí vazby.
 
 
  Elektricky ovládané
Elektrické stroje děrují dokumenty pomocí ručního nebo nožního spínače. Jsou elegantní, výkonné a profesionální. Naděrované dokumenty se následně zpracují do plastových či drátěných hřbetů.

 

Spotřební materiál
 

Spotřební materiál pro všechny druhy nabízené vazby. Přední a zadní desky v bílém i barevném provedení, plastové i drátěné hřbety, termodesky pro tepelnou vazbu a doplňky.

 

  Desky, fólie, kartony
Plastové fólie, kartony a termodesky se při vazbě používají jako přední a zadní strany. Chrání dokument před poškozením a dodávají mu profesionální vzhled.
 
 
  Hřbety
Hřbety pro vazbu zajišťují vazbu dokumentů. Vhodnost jejich použití se liší dle použitého materiálu a technologie vazby.
Skartace
 

Z každého pracoviště mohou unikat informace na papírech vhozených do odpadkového koše. Tomuto úniku spolehlivě zabrání skartovací stroje, které jsou často využívány i tam, kde je vyžadován nejvyšší stupeň utajení (státní správa, banky, pojišťovny). V naší nabídce jsou veškeré typy skartovacích strojů od malých personálních až po velké centrální doplněné lisem. Zajímavou variantou jsou i skartovací stroje pro praktické zpracování obalů a papírového odpadu na balící výplň.

 

  Osobní
Skartovací stroje určené pro osobní použití či pro domácí kancelář. Vyznačují se především malými rozměry.
 
 
  Kancelářské
Kancelářské stroje jsou určeny pro profesionální kancelářské nasazení. Vhodné pro jednoho i menší počet uživatelů.
 
 
  Skupinové
Skupinové skartovací stroje jsou určeny pro vysoké výkony. Například do výpočetních středisek, na chodbu pro několik kanceláří a všude tam, kde je třeba skartovat velké objemy dokumentů.
 
 
  Speciální
Speciální skartovací stroje jsou přizpůsobeny hromadné skartaci CD, DVD, disket, ZIP a pod. Případně skartaci kartonů na výplň při balení nebo jiným speciálním požadavkům.
 
 
  Spotřební materiál
Spotřební materiál ke skartovacím strojům. Odpadní pytle různé velikosti, olej a pod.

Váhy

Digitální váhy vhodné pro vážení dopisů, balíků nebo spojovacího materilálu ve výrobě i ve skladech. Okamžitě znáte požadovanou hmotnost.

 

Tabule a flipcharty
 

Tabule a flipcharty pomáhají vytvářet zájem posluchačů, zákazníků, managementu, kolegů a dalších přítomných na prezentaci. Udržují jejich pozornost a také ovlivňují množství vstřebaných informací. Víte. že poslechem si je člověk schopen uchovat 20 % a obrazem 30 % sdělení? Poslechem v kombinací s vizuálním sdělením můžete dokonce docílit až 70 % zapamatovaných informací.

 

  Flipcharty
Popisovací, magnetické se zavěšením bloku papíru.
 
 
  Flipcharty - digitální
Příslušenství k digitální prezentaci
 
 
  Tabule
Široké využití tabulí umožňuje rozmanitost jejich provedení, velké množství rozměrů a různé druhy povrchových úprav.
 
 
  Spotřební materiál
Spotřební materiál pro tabule a flipcharty.
 
 

 


Akční nabídka

Mramorovací barvy MARABU

Mramorovací barvy Jsou barvy, se kterými snadno a rychle vykouzlíte nádherné mramorové efekty na zvolených předmětech. Je vhodná pro umělou hmotu, sklo, akrylové sklo, dřevo, lepenku, vyfouklá vajíčka, svíčky, kov. Můžete mramorovat také papíry, japonské papíry, mnoho látek a hedvábí. Barvy jsou...

Více

—————

Velká sleva diářů Filofax

V našem e-shopu    Obchod-KS    právě probíhá velká slevová akce diářů Filofax. Je možné dosáhnout slevy až 30 %. Akce platí do 31.5.2014

Více

—————

Tomáš Řepka - Neuhýbám! (Rebel na hřišti)

Tomáš Řepka - Neuhýbám! (Rebel na hřišti) Katalogová cena s DPH: 299 Kč Akční sleva 5 % Vaše cena s DPH: 284 Kč   Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A...

Více

—————


Novinky v nabídce

Tajemství Českého středohoří

NOVINKA Tajemství Českého středohoří Vaše cena s DPH: 799 Kč Imagine Media, s.r.o. Katalogové...

Více

—————

Komunikační systémy sluchově postižených

Nabízíme právě vydanou monografii Komunikační systémy sluchově postižených.   Název:                        Komunikační systémy sluchově...

Více

—————

Cibulkův kalendář 2015

Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2015   Letos slaví Večerníček padesáté a Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky páté narozeniny. A oslavit je můžete společně s nimi i Vy. Aleš Cibulka i tentokrát přináší řadu zajímavostí, výročí a postřehů z oblasti televizní tvorby a...

Více

—————


Kontakt

Ing. Karel Schejbal

Purkyňovo náměstí 1400
413 01 Roudnice nad Labem
GPS: 50°25'22.636"N, 14°15'16.035"E

otevírací doba:
Po - Pá : 7.00 - 17.00
So : 8.00 - 11.00
Ne : zavřeno


+420 775109165


Najdete nás na mapy.cz

Doporučujeme:

Big Shot Sada Starter Kit

Big Shot je vyřezávací a embosovací strojek bez nutnosti elektrického pohonu. Dodáváme s českým návodem. V ceně je: Solo platforma, Solo Shim (list z plastu) – V PRODLOUŽENÉ VERZI + 2 akrylové vyřezávací desky STANDARTNÍ. Dále sada obsahuje: 1x šablona vyřezávací šablona BigZ, 2x vyřezávací...

Více

—————


Aktuality

18.03.2015 11:25

Výstava kreativity v Dubči

Zveme Vás na pravidelnou výstavu kreativity v Dubči.

Celý článek

—————

15.03.2015 10:37

Velikonoční nabídka

Vážení zákazníci, připravili jsme si pro Vás nabídku velikonočního zboží: velikonočních sáčků, tašek, dekorací, barev a velikonočních kreativních materiálů. Následující zboží je pouze namátkový výběr z naší nabídky.   TOPP - Hurá...

Celý článek

—————